MOJĄ REKLAMĄ SĄ OPINIE I REKOMENDACJE
Kompetencje, doświadczenie, kreatywność, zaangażowanie i terminowość – to tylko słowa, które nabierają znaczenia, gdy potwierdzają je sami Klienci.

Właśnie dlatego z prawdziwą przyjemnością zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami osób oraz firm, które obdarzyły mnie zaufaniem.
Katarzyna Michalska to profesjonalna i kreatywna konsultantka ślubna, która zmieniła słowa w najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Wyjątkowy plan sprawił, że dziś wspominamy wesele z nostalgicznym uśmiechem. Z przyjemnością polecamy!
Filip & Joanna
Przygotowania do przyjęcia zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie, a doskonały dobór muzyki, menu i prawy florystycznej przyczynił się do zadowolenia gości zaproszonych przez moją firmę. Z przyjemnością polecam.
Andrzej Jarosz
Dzięki fachowemu podejściu Pani Katarzyny w trakcie imprezy integracyjnej w plenerze mogliśmy zapewnić naszym pracownikom i klientom dobrą zabawę i rekreację. Z przyjemnością rekomendujemy ją jako profesjonalnego organizatora aktywnego wypoczynku.
Probiznes
Pomoc Pani Katarzyny okazała się bezcenna. Zaoszczędziliśmy dużo czasu i stresu na poszukiwaniu podwykonawców w zakresie doboru miejsca, cateringu i muzyki. Przyjęcie zakończyło się sukcesem, a my jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie w organizację przyjęcia.
Z.P.H. Grafit
"... Wybór Pani Katarzyny to był strzał w dziesiątkę. Pomogła nam w każdym aspekcie ślubu i wesela. Profesjonalna organizacja formalności jak i każdego inny etapu organizacyji . Pani Katarzyna ma doskonały gust, wyczucie, wiedzę i doświadczenie. Zawsze miła, pogodna, dokładna i kreatywna w poszukiwaniu rozwiązań. Potrafi złagodzić przedślubny stres ... Nieskromnie uważamy, że mieliśmy najlepiej przygotowany Ślub i Wesele. Pozdrawiamy"
Tomek & Joanna
"...Już podczas pierwszego spotkania, wiedzieliśmy że trafiliśmy na odpowiednią osobę. Szybko nawiązaliśmy wspólny język. Etap przygotowań do Naszej Uroczystości przebiegł szybko i profesjonalnie. Efekty... było idealnie! Polecamy, nie będziecie żałować wyboru!
Marcin & Karolina
"...Nasz ślub i wesele były jak z bajki. Mogliśmy skoncentrować się na sobie tak aby świadomie przeżyć ceremonię ślubu a na weselu zajmować się gośćmi i zabawą z nimi, a nie pilnowaniem i sprawdzaniem czy wszystko jest w porządku. Najpiękniejszą dla nas nagrodą było to, że goście bawili się dobrze i pozytywnie wyrażali się o małych szczegółach składających się na tak istotną całość. Przekazanie koordynacji ślubu Pani Kasi zapewniło nam i naszym najbliższym, tak cenny w dniu ślubu spokój od spraw organizacyjnych. Polecamy gorąco!
David & Iza
"...Pani Kasia wykazała się dużym profesjonalizmem i życzliwością. Współpraca z nią to była prawdziwa przyjemność ! Potrafiła moje pomysły wcielać w życie, doradzała i zawsze miała dla mnie czas . A gdy nadszedł w końcu ten Wyjątkowy dzień jakimś cudem cały stres wzięła na siebie. Ja nie musiałam się o nic martwić ! Pani Kasia zawsze była obok i wszystko miała pod kontrolą. Czułam się spokojna. Gorąco polecam!"
Łukasz & Magda
Kiedy zapukaliśmy do drzwi KM Wedding Planner & Event Designer nasza wizja ślubu była zupełnie inna niż wyszło w rzeczywistości. Czy żałujemy? Absolutnie nie! Dzięki Kasi udało nam się zorganizować ślub i wesele na odległość, nie widząc się do ostatniego dnia przed weselem. Mając do dyspozycji jedynie internet , możliwym było dopracowanie przepięknej scenerii na ślub jak i cudownej, wolnej od napięć czy problemów atmosfery na weselu. Kontakt z Kasią był fantastyczny, dostępna na e-mailu 24 h/dobę odpowiadała na każde nasze zapytanie, podsuwała ciekawe pomysły i doradzała jak będzie najlepiej. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Dzięki niej mieliśmy NAJLEPSZY ślub i wesele jaki mogliśmy wymarzyć! Dziękujemy!
Robert & Martyna