Trendy 2015 – Modne dekoracje i wizualizacje ślubne
Śluby i wesela

Jednym z najsilniejszych trendów widocznych zarówno w kolekcjach projektantów sukien ślubnych, florystów, firm projektujących papeterie ślubną, a nawet mistrzów fotografii, jest powrót do naturalności. Delikatne materiały, eko-produkty, polne kwiaty, sesje w plenerze to tylko przykłady ogólnie narastającego trendu, który wyrazem sugeruje „im mniej tym lepiej”, a jednocześnie prosi o wykorzystywanie natury, która nas otacza na co dzień.
Konsultanci Ślubni również doradzają i tworzą cudowne scenariusz przyjęć, oparte na wykorzystaniu przestrzeni i miejsc dotychczas nie cieszących się uznaniem – są to folwarki, stare stajnie, drewniane zabudowania, pomieszczenia fabryczne, czy też opuszczone budynki, które w pierwszym odbiorze nie kojarzą się z Uroczystością Ślubu, jednak odpowiednio przystosowane, połączone z naturalną dekoracja kwiatową i bibelotami tworzą „cudowny i malowniczy obraz Ceremonii i Przyjęcia”.
Wesele w stylu rustykalnym, boho oraz sielskim spodoba się parom młodym uwielbiającym folklor, naturę i nieco starodawne klimaty.
Materiały jakie dominują w tym roku to drzewo, naturalny kamień i papier ekologiczny.
W rustykalnych wnętrzach powinny dominować jasne, pastelowe kolory. Drewno i kamień, to element dominujący z którym bardzo dobrze będą się komponować surowe tkaniny, dodatki z lnu i juty, czy też obrusy robione na szydełku oraz stare koronki w kolorze ecri.
Styl rustykalny kocha dodatki tj. ceramiczne dzbanki, stare naczynia, szklane słoje i buteleczki, wiklinowe koszyki, naftowe lampy czy kolorowe poduchy i chusty.
Ciekawym pomysłem mogą być także np. drewniane lub kamienne drogowskazy i stare lampiony, które będą wskazywać kierunek i lokalizację miejsca uroczystości Naszym gościom.
Bukiet ślubny i wszelkie dodatki ślubne z użyciem kwiatów powinny mieć charakter polny, a nawet ogrodowy. Spokojnie można wykorzystać dobrodziejstwo plonów naszych ogrodów i pól, tworząc z nich naturalne dekorację. Pachnące zioła w donicach, małe drzewka lub krzewy, jako prezent dla Naszych gości oraz pyszne domowe wypieki Naszej babci, będą pięknym dopełnieniem Przyjęcia.